Diakonų ir kunigų skyrimai (2018 m. kovas)
Paskelbta: 2018-03-21 11:49:18

Diak. Sigitas JURKŠTAS paskirtas atlikti sielovadinės praktikos Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių I) parapijoje.

Diak. Liutauras VILĖNIŠKIS paskirtas atlikti sielovadinės praktikos Raudondvario Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės parapijoje.

Kun. Romualdas RAMAŠAUSKAS atleistas iš Kėdainių Šv. Juozapo parapijos rezidento, Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus ir Paberžės Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapijų administratoriaus pareigų ir paskirtas Betygalos Šv. Mikalojaus, Paliepių Šventojo Kryžiaus ir Vosiliškio Šv. Juozapo parapijų klebonu.

Neokatechumenato kelio misijos Ad gentes  dvasiniu asistentu Kauno arkivyskupijoje, suteikiant ordinarinę jurisdikciją šios misijos narių atžvilgiu, paskirtas kun. Abdel Francisco BARAHONA CORDÓN.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

BAŽNYČIA yra išganymo sakramentas ne išrinktiesiems, privilegijuotiesiems ar šventiesiems, bet erdvė, kurioje Dievo gailestingumas atsiskleidžia visai žmonijai. <...>Popiežius PRANCIŠKUS nuolat kviečia pasiekti ir tuos, kurie pasaulyje yra palikti dėmesio, atjautos, galimybių, vilties paribiuose. DIEVAS neturi posūnių ir podukrų – dovanai išliejama Jo meilė pasiekia visus, kaip ir saulės šviesa.

Iš 2015 07 11 d. homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai