Diakonų ir kunigų skyrimai (2018 m. kovas)
Paskelbta: 2018-03-21 11:49:18

Diak. Sigitas JURKŠTAS paskirtas atlikti sielovadinės praktikos Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių I) parapijoje.

Diak. Liutauras VILĖNIŠKIS paskirtas atlikti sielovadinės praktikos Raudondvario Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės parapijoje.

Kun. Romualdas RAMAŠAUSKAS atleistas iš Kėdainių Šv. Juozapo parapijos rezidento, Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus ir Paberžės Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapijų administratoriaus pareigų ir paskirtas Betygalos Šv. Mikalojaus, Paliepių Šventojo Kryžiaus ir Vosiliškio Šv. Juozapo parapijų klebonu.

Neokatechumenato kelio misijos Ad gentes  dvasiniu asistentu Kauno arkivyskupijoje, suteikiant ordinarinę jurisdikciją šios misijos narių atžvilgiu, paskirtas kun. Abdel Francisco BARAHONA CORDÓN.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Sekime Jėzumi, sekime Jį visi – gailestingu, atleidžiančiu, besidalijančiu Gerosios naujienos džiaugsmu, gydančiu, einančiu Kryžiaus keliu, mirštančiu dėl kitų, kaip į žemę kritęs kviečio grūdas. Kiek pajėgsime būti panašūs į savo Mokytoją, tiek sugebėsime parodyti Jį kitiems.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai