Diakonų ir kunigų skyrimai (2018 m. kovas)
Paskelbta: 2018-03-21 11:49:18

Diak. Sigitas JURKŠTAS paskirtas atlikti sielovadinės praktikos Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių I) parapijoje.

Diak. Liutauras VILĖNIŠKIS paskirtas atlikti sielovadinės praktikos Raudondvario Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės parapijoje.

Kun. Romualdas RAMAŠAUSKAS atleistas iš Kėdainių Šv. Juozapo parapijos rezidento, Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus ir Paberžės Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapijų administratoriaus pareigų ir paskirtas Betygalos Šv. Mikalojaus, Paliepių Šventojo Kryžiaus ir Vosiliškio Šv. Juozapo parapijų klebonu.

Neokatechumenato kelio misijos Ad gentes  dvasiniu asistentu Kauno arkivyskupijoje, suteikiant ordinarinę jurisdikciją šios misijos narių atžvilgiu, paskirtas kun. Abdel Francisco BARAHONA CORDÓN.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

„KRISTUS JĖZUS – mūsų viltis.“ Šia žinia norime gyventi, ja norime dalintis su visais. Jūsų apsilankymas skatins mus, Lietuvos katalikus, drąsiai skleisti Evangelijos šviesą, rūpintis šeimomis, prabilti į jaunimo širdis, būti arti visų, kurie ieško ne vien duonos, bet ir teisingumo bei vilties.

Padėkos žodis popiežiui Pranciškui Kauno Santakoje

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai