Parapijų pastoracinių tarybų seminaruose – mintys, kaip atnaujinti bendruomenių gyvenimą (2018 04 13–14)
Paskelbta: 2018-04-17 16:05:27

Balandžio 13 dieną Šiluvoje, o balandžio 14 dieną Kaune vyko antrieji arkivyskupijos kurijos sielovados bendradarbių organizuoti seminarai parapijų pastoracinių tarybų nariams. Šiluvoje dalyvavo 15-os, o Kaune – 17-os parapijų pastoracinių tarybų nariai ir jų vadovai klebonai bei rektoriai.

Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas, sveikindamas parapijų aktyviausius narius bei kartu atvykusius kunigus, pasidalijo mintimis, jog parapija nėra atgyvenusi Bažnyčios struktūra – atvirkščiai, ji gali būti visą bendruomenę telkiantis centras. Šiame susitikime, pasidaliję į 4 grupes, drauge su kurijos institucijų vadovais jo dalyviai turėjo galimybę drąsiai pasvajoti apie skirtingas veiklos sritis ir kaip jas pagerinti parapijoje aptariant liturgiją ir maldą, evangelizaciją, tarnystes ir bendruomenę.

Visos svajonės buvo užrašytos ir kitame susitikime gegužės mėnesį mokymų dalyviai bus kviečiami išsirinkti porą pasiūlymų ir apsvarstyti, kaip tai būtų galima konkrečiai įgyvendinti savo parapijoje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

DVASIA suburia žmones – jie vėl ima vienas kitą suprasti. Meilė, solidarumas yra tai, kas žmogų daro labiau žmogumi. Kai padedame vieni kitiems, norime širdį atverti Dievui, Šventoji Dvasia iš tikrųjų veikia mumyse.

Iš Sekminių homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai