Seminaras dirbantiems su įgarsinimo sistemomis bažnyčiose (2018 05 11–12)
Paskelbta: 2018-05-14 16:10:35

Gegužės 11–12 d. Kaune vyko praktinis seminaras dirbantiems bažnyčiose su įgarsinimo sistemomis. Jį vedė Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro projektų vadovas, laisvai samdomas garso inžinierius Rokas Balsys.

Seminare buvo gilinamasi į garso bangų teoriją, mikrofonų skirtumus, garso sistemų komponentus ir jų skirtumus, garso miksavimą priekyje ir ant scenos, taip pat diskutuojama, kaip geriausiai įgarsinti liturgiją. Renginyje dalyvavo 18 dalyvių, pusė iš jų atvyko iš protestantiškų bendruomenių ir Bažnyčių.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

DVASIA suburia žmones – jie vėl ima vienas kitą suprasti. Meilė, solidarumas yra tai, kas žmogų daro labiau žmogumi. Kai padedame vieni kitiems, norime širdį atverti Dievui, Šventoji Dvasia iš tikrųjų veikia mumyse.

Iš Sekminių homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai