Seminaras dirbantiems su įgarsinimo sistemomis bažnyčiose (2018 05 11–12)
Paskelbta: 2018-05-14 16:10:35

Gegužės 11–12 d. Kaune vyko praktinis seminaras dirbantiems bažnyčiose su įgarsinimo sistemomis. Jį vedė Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro projektų vadovas, laisvai samdomas garso inžinierius Rokas Balsys.

Seminare buvo gilinamasi į garso bangų teoriją, mikrofonų skirtumus, garso sistemų komponentus ir jų skirtumus, garso miksavimą priekyje ir ant scenos, taip pat diskutuojama, kaip geriausiai įgarsinti liturgiją. Renginyje dalyvavo 18 dalyvių, pusė iš jų atvyko iš protestantiškų bendruomenių ir Bažnyčių.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai