Seminaras dirbantiems su įgarsinimo sistemomis bažnyčiose (2018 05 11–12)
Paskelbta: 2018-05-14 16:10:35

Gegužės 11–12 d. Kaune vyko praktinis seminaras dirbantiems bažnyčiose su įgarsinimo sistemomis. Jį vedė Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro projektų vadovas, laisvai samdomas garso inžinierius Rokas Balsys.

Seminare buvo gilinamasi į garso bangų teoriją, mikrofonų skirtumus, garso sistemų komponentus ir jų skirtumus, garso miksavimą priekyje ir ant scenos, taip pat diskutuojama, kaip geriausiai įgarsinti liturgiją. Renginyje dalyvavo 18 dalyvių, pusė iš jų atvyko iš protestantiškų bendruomenių ir Bažnyčių.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.