Nuo Ariogalos link Šiluvos – ir Šv. Jokūbo keliu. Pradėti jo žymėjimo darbai
Paskelbta: 2018-06-28 13:55:35

Birželio 26 d. Kauno arkivyskupijoje buvo pradėti Šv. Jokūbo kelio žymėjimo darbai. Jono Pauliaus II piligrimų centras drauge su turizmo ir verslo centru „Atrask Raseinius“ bei Raseinių savivaldybės komanda pažymėjo kelio atkarpą Ariogala–Ugionys.

Planuojama užbaigti minėto ruožo kelio žymėjimo darbus iki Šilinių atlaidų, tad nepraleisk progos pasiekti juo Šiluvą pėsčiomis! Daugelis praėjo Šv. Jokūbo kelią, tačiau ne Tavo batais!

Šio kelio sutartinis žymėjimas – Šv. Jokūbo kriauklė mėlyname fone ir geltonos krypties rodyklės. Eidami Šv. Jokūbo keliu piligrimai aplanko ne tik bažnyčias, koplyčias, bet ir piliakalnius, pažintinius takus, muziejus bei kitas kultūrinio paveldo vietas. Šv. Jokūbo kriauklių jau keletą mėnesių galima pamatyti ir Kauno mieste.

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Būkime KRISTAUS žmonės, būkime BAŽNYČIOS žmonės. Sekti Kristumi ne visada paprasta, lengva, bet gyva ir džiugu. Šis sekimas suvienija mus tarpusavyje į vieną gyvą kūną kartu su Jėzumi.

Iš 2018 06 24 homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai