Nuo Ariogalos link Šiluvos – ir Šv. Jokūbo keliu. Pradėti jo žymėjimo darbai
Paskelbta: 2018-06-28 13:55:35

Birželio 26 d. Kauno arkivyskupijoje buvo pradėti Šv. Jokūbo kelio žymėjimo darbai. Jono Pauliaus II piligrimų centras drauge su turizmo ir verslo centru „Atrask Raseinius“ bei Raseinių savivaldybės komanda pažymėjo kelio atkarpą Ariogala–Ugionys.

Planuojama užbaigti minėto ruožo kelio žymėjimo darbus iki Šilinių atlaidų, tad nepraleisk progos pasiekti juo Šiluvą pėsčiomis! Daugelis praėjo Šv. Jokūbo kelią, tačiau ne Tavo batais!

Šio kelio sutartinis žymėjimas – Šv. Jokūbo kriauklė mėlyname fone ir geltonos krypties rodyklės. Eidami Šv. Jokūbo keliu piligrimai aplanko ne tik bažnyčias, koplyčias, bet ir piliakalnius, pažintinius takus, muziejus bei kitas kultūrinio paveldo vietas. Šv. Jokūbo kriauklių jau keletą mėnesių galima pamatyti ir Kauno mieste.

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.