Užtarimo maldos popietės Kauno klinikų koplyčioje
Paskelbta: 2018-06-28 14:50:42

Gegužės 30 ir birželio 27 d. LSMU ligoninės Kauno klinikų Šv. Luko koplyčioje vyko Užtarimo maldos popietės, kurių pradžioje buvo aukojamos šv. Mišios.

Šiomis dienomis Mišias aukojęs Kauno klinikų kapelionas kun. Nerijus Pipiras padėjo susirinkusiems giliau suprasti dienos Dievo žodį, kvietė nebijoti ir ateiti pas Viešpatį tokiems, kokie esame, atiduoti į Jo rankas savo sužeidimus ir kančias.

Po šv. Mišių Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijos Užtarimo maldos grupės nariai trumpai papasakojo susirinkusiems apie šią maldą, apie Dievo veikimą žmogaus gyvenime. Kvietė pagiedoti šlovinimo giesmių bei meldėsi už besikreipiančius ligonius ir darbuotojus. Kapelionas padėjo susitaikyti su Dievu klausydamas išpažinčių.

Nuo spalio mėn. Užtarimo maldos popietės šioje  koplyčioje vyks kartą per mėnesį.

Svetlana Adler-Mikulėnienė, Kauno klinikų dvasinė asistentė

Būkime KRISTAUS žmonės, būkime BAŽNYČIOS žmonės. Sekti Kristumi ne visada paprasta, lengva, bet gyva ir džiugu. Šis sekimas suvienija mus tarpusavyje į vieną gyvą kūną kartu su Jėzumi.

Iš 2018 06 24 homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai