Malda už Kauną Šlovinimo vakare (2018 08 30)
Paskelbta: 2018-08-31 10:21:19

Rugpjūčio 30 d. vakarą pilname kauniečių, miesto svečių Kauno senamiestyje duris plačiai atvėrusi buvo ir Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčia. Čia vyko Šlovinimo vakaras, kurį organizavo arkivyskupijos kurija drauge su seminarija. Tą vakarą čia atėjusieji po dienos darbų drauge su Jono Pauliaus II piligrimų centro jaunaisiais šlovintojais galėjo šlovinti Viešpatį giesme, melstis už save, savo miestą ir visą Lietuvą, laukiančią atvykstančio popiežiaus Pranciškaus, už patį Šventąjį Tėvą, kad Dievas laimintų, teiktų jėgų jo tarnystei Bažnyčioje ir, žinoma, jo kelionei Baltijos šalyse. Juk visai netrukus su juo galėsime pasisveikinti Kauno senamiestyje!

Švč. Sakramentą garbinimui išstatė seminarijos rektorius kun. Ramūnas Norkus. Jis taip pat patarnavo klausykloje norintiems susitaikyti su Dievu.

Vakare dalyvavo nemažai jaunų žmonių – užbaigę vasaros atostogas jie meldžiasi už save ir savo bendraamžius, kurių laukia mokykliniai ar studijų metai.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai