Šv. Mišios arkivyskupijos bažnyčiose rugsėjo 22–23 d.
Paskelbta: 2018-09-20 15:47:38

Šeštadienį, rugsėjo 22 dieną,

Kauno I dekanate (Kauno miesto bažnyčiose, išskyrus arkikatedrą) vakaro (sekmadienio) šv. Mišios – įprastu laiku.

Jonavos dekanate – 16 val. Upninkų bažnyčioje. 18 val. Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje ir Šv. apštalo Jono bažnyčioje.
Kėdainių dekanate – 16 val. Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje.
Jurbarko dekanate – 18 val. Jurbarko bažnyčioje.
Kauno II dekanate – 18 val. Raudondvario bažnyčioje.
Raseinių dekanate – 18 val. Raseinių bažnyčioje
Ukmergės dekanate – 17.15 val. Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje. 18 val. Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. 18 val. Pašilės bažnyčioje.

Sekmadienį, rugsėjo 23 dieną,

Kauno I dekanate (Kauno miesto bažnyčiose, išskyrus arkikatedrą) vakaro šv. Mišios – įprastu laiku.

Kėdainių dekanate – 19 val. Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčioje.
Jurbarko dekanate – 13 val. Jurbarko bažnyčioje. 13 val. Šimkaičių bažnyčioje.

Arkivyskupijos kurijos informacija

Mums būtina artimai pažinti Šventąjį Raštą ir Prisikėlusįjį, kuris niekuomet nepaliauja dalijęsis žodžiu ir duona tikinčiųjų bendruomenėje. Todėl būtina nuolat puoselėti Šventojo Rašto pažinimą, antraip mūsų širdys liks šaltos, o akys užmerktos, kaip būna, kai mus ištinka įvairių formų aklumas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško APERUIT ILLIS Dievo Žodžio sekmadieniui