Kunigų skyrimai (2018 m. spalis)
Paskelbta: 2018-10-24 14:43:37

Kun. Gintas RUMŠEVIČIUS išleistas pastoraciniam darbui į Vilniaus arkivyskupiją.

Kun. Aldonas GUDAITIS SJ paskirtas Kauno kunigų seminarijos nuodėmklausiu.

Kun. Juozapas Marija ŽUKAUSKAS OFM paskirtas Kauno kunigų seminarijos nuodėmklausiu.

Kun. Ramutis JANŠAUSKAS paskirtas Kauno kunigų seminarijos nuodėmklausiu.

Kun. Rastislav DLUHÝ CSsR paskirtas evangelizacinei ir misijinei tarnystei Kauno arkivyskupijoje.

Kun. Peter HERTEL CSsR paskirtas evangelizacinei ir misijinei tarnystei Kauno arkivyskupijoje.

Kun. Emilis VASILIAUSKAS atleistas iš Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro kapeliono pareigų.

Kun. Liutauras VILĖNIŠKIS paskirtas Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijos vikaru ir Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro kapelionu.

Kun. Sigitas JURKŠTAS paskirtas Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių I) parapijos vikaru.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.