Šlovinimo vakaras jaunimui su grupe „Naujas kraujas“ iš Vilniaus (2018 11 15)
Paskelbta: 2018-11-16 17:21:23

Lapkričio 15 d., ketvirtadienį, Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre vyko dvi valandas trukęs maldos ir giesmių vakaras su Švenčiausiojo Sakramento adoracija. Meldėmės kartu su muzikos ir maldos grupe „Naujas kraujas“ iš Vilniaus.

Jaunimo centre susirinko apie 90 žmonių. Jiems pasitarnavo ir išpažinčių klausė kunigai Ramutis Janšauskas ir Andrius Končius, taip pat buvo galimybė pasikalbėti su seserimi Inga Rukaite, buvo meldžiamasi užtarimo malda.

Kiti šlovinimo vakarai vyks gruodžio 13 d. ir sausio 17 d.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos