Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje palaiminta Švč. M. Marijos skulptūra (2014 11 15)
Paskelbta: 2014-11-17 18:12:04

Fotografijos Marijos Stanulytės

Fotografija Marijos Stanulytės

Lapkričio 15 d. Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje po šv. Mišių Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius SJ palaimino Švč. Mergelės Marijos skulptūrą. Ši skulptūra pastatyta parapijos altaristo monsinjoro jubiliato Kazimiero Senkaus, šiemet mininčio 97-uosius amžiaus metus, lėšomis.

Skulptūra pastatyta Vargdienių seserų vienuolyno namų kiemelyje, jos autorius – skulptorius Arūnas Sakalauskas.

Fotografija Marijos Stanulytės

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.