Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje palaiminta Švč. M. Marijos skulptūra (2014 11 15)
Paskelbta: 2014-11-17 18:12:04

Fotografijos Marijos Stanulytės

Fotografija Marijos Stanulytės

Lapkričio 15 d. Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje po šv. Mišių Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius SJ palaimino Švč. Mergelės Marijos skulptūrą. Ši skulptūra pastatyta parapijos altaristo monsinjoro jubiliato Kazimiero Senkaus, šiemet mininčio 97-uosius amžiaus metus, lėšomis.

Skulptūra pastatyta Vargdienių seserų vienuolyno namų kiemelyje, jos autorius – skulptorius Arūnas Sakalauskas.

Fotografija Marijos Stanulytės

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai