ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2016 m. balandžio 28 d., ketvirtadienis

Kauno arkivyskupijos ir Lietuvos „Caritas“ konferencija „Naujos prekybos žmonėmis formos Lietuvoje: Bažnyčios ir jos bendradarbių atsakas“
KUR: Kaunas

Jeigu Jus jaudina prekybos žmonėmis mastai ir formos Lietuvoje, jeigu norite suprasti, kodėl aukos tyli, o jas išnaudojusieji gauna milžiniškus pelnus, kviečiame dalyvauti Kauno arkivyskupijos ir Lietuvos „Caritas“ konferencijoje „Naujos prekybos žmonėmis formos Lietuvoje: Bažnyčios ir jos bendradarbių atsakas“. Konferencija vyks Kaune, Papilio g. 5.

www.katalikai.lt žr. išsamią programą >>

Dalyvių registracija iki balandžio 25 d. el. p. caritas@anti-trafficking.lt

Dalyviams bus įteikti pažymėjimai.

------------

Kristina MIŠINIENĖ, programos „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“ vadovė

Lietuvos „Caritas“, Papilio g. 5, Kaunas, tel. (8 37) 32 33 00, mob. 8 671 321 47, el. p. caritas@anti-trafficking.lt, www.anti-trafficking.lt