ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2016 m. spalio 14 d., penktadienis

Jaunimo lyderių ir mokytojų piligriminė kelionė po Gailestingumo šventoves Lietuvoje
KUR: Kaunas

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras kviečia jaunimo lyderius, mokytojus, katechetus į išvažiuojamąjį seminarą / piligriminę kelionę lankant Gailestingumo šventoves Lietuvoje.

Kelionės metu ne tik lankysime skirtingas Bažnyčias, melsimės, bet ir susitiksime su jaunimo sielovadoje dirbančiais ar tarnaujančiais žmonėmis skirtinguose Lietuvos miestuose. Kelionė yra puiki galimybė pabendrauti neformalioje aplinkoje, pasidalyti džiaugsmais ir iššūkiais su kolegomis.

Preliminari kelionės programa: 16.30-17 val. Renkamės Kauno senamiestyje (vieta bus patikslinta užsiregistravusiems)

Stotelė KAIŠIADORYS

Stotelė VILNIUS - šv. Mišios, vakarienė, vakaras drauge, nakvynė. Pusryčiai / Mokymas

Stotelė PANEVĖŽYS / Pietūs

Stotelė ŠIAULIAI - šv. Mišios

Stotelė TELŠIAI / Vakarienė

Stotelė PALANGA

Stotelė KLAIPĖDA Stotelė ŠILUVA ir Kaunas

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA iki spalio 7 d. info@kajc.lt arba mob. 8 687 98 265 Auka už kelionę (viskas įskaičiuota) nuo 12 Eur.

Piligrimines