ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. balandžio 9 d., sekmadienis

VIEŠPATIES KANČIOS (VERBŲ) sekmadienis. Pamaldos arkikatedroje
KUR: Kaunas

Verbų, arba Viešpaties Kančios, sekmadienį Bažnyčia mini pergalingą Jėzaus įžengimą į Jeruzalę prieš savo kančią. Bažnyčiose laiminamos verbos ir einama procesija. Evangelijoje skaitoma mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus kančios istorija.

KAJC

Verbų sekmadieniu prasideda Didžioji savaitė – švęsime didžiuosius Viešpaties kančios, mirties ir Prisikėlimo slėpinius.

Kauno arkikatedroje 12 val. iškilmingai liturgijai vadovauja Kauno arkivyskupas Lionginas VIRBALAS. Prieš šv. Mišias einama procesija.

Po 12 val. šv. Mišių arkikatedros parapijos namuose bus rodomas Melo Gibsono filmas „Kristaus kančia“.

16.30 val. Kauno styginių kvartetas – Karolina Beinarytė-Palekauskienė (I smuikas), Aistė Mikutytė (II smuikas) Eglė Lapinskė (altas), Saulius Bartulis (violončelė) – atlieka F. J. Haydno kūrinį „Septyni paskutiniai Jėzaus Kristaus žodžiai“. Paskutinius Jėzaus Kristaus žodžius komentuoja vyskupas Kęstutis KĖVALAS.