ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. lapkričio 9 d., ketvirtadienis

II ugdymo seminaras apie Bažnyčios komunikaciją ir informaciją
KUR: Kaunas

Tema „Bendrystė ir pažanga. Apie Bažnyčios komunikaciją ir informaciją" dalysis arkivyskupijos atstovas spaudai, „Artumos“ vyriausiasis redaktorius diakonas Darius CHMIELIAUSKAS. Seminaras skiriamas parapijų referentams, tačiau yra atviras ir visiems dirbantiems ar norintiems daugiau sužinoti apie komunikaciją ir informaciją Bažnyčioje.

Seminaras vyks 10–16 val. arkivyskupijos kurijoje. Būtina registracija el. p. kn.renginiai@gmail.com

Tel. (pasiteirauti) 8 673 223 46 arba 8 (37) 409 029

Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, parapiją ir kontaktus (el. paštą arba telefoną).

Plačiau apie 2017 m. ugdymo seminarų ir rekolekcijų ciklą parapijų bendradarbiams „Kad Tavo namuose būtų gera ir jauku“ >>

Arkivyskupijos kurijos sielovados komanda