ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. gruodžio 8 d., penktadienis

Savaitgalis „Kitoks laikas“ tik VAIKINAMS! (8–10 d.)

Kiekvienas vyras, ieškantis Dangaus Karalystės, randa save patį (šv. Jonas Paulius II).

Tai trys dienos dvasinio augimo ir brolystės ieškant atsakymų į tai, kas, pasak Bažnyčios, yra tikrasis vyriškumas. Rekolekcijos parengtos taip, jog kiekvienas vaikinas galėtų iš naujo pažvelgti į save, apmąstyti savo vertybes, ypač lytiškumo klausimais, nevaržomai dalytis savo išgyvenimais ir problemomis su kitais tikėjimo vyrais. Vietoj ramybės ar lengvo šnekučiavimosi mokysimės karštos meilės Kristui per brolišką, vieningą Rožinio maldą, nuoširdų, vyrišką šlovinimą bei atvirus pokalbius su rekolekcijų vadovais ir dvasininkais.

Susitikimo laikas: gruodžio 8–10 d.

Susitikimo vieta: Klaipėdos v. Pranciškaus Asyžiečio vyrų vienuolyno rekolekcijų namai.

Dalyvių amžius: 16 –22 m.

Dalyvio įnašas: 25 Eur (auka neturi būti kliūtis dalyvauti).

Registracija vaikinams vyksta iki gruodžio 4 d. Anketa čia >>

Rekolekcijas organizuoja Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras