ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2019 m. birželio 22 d., šeštadienis

Padėkos už palaimintojo Mykolo GIEDRAIČIO paskelbimą palaimintuoju iškilmė VIDENIŠKIUOSE
KUR: Videniškiai

2018 m. lapkričio 7 d. popiežius Pranciškus paskelbė palaimintuoju Mykolą Giedraitį. Lietuvos vyskupų sprendimu š. m. birželio 22 d., šeštadienį, VIDENIŠKIUOS (Molėtų r.), Šv. Lauryno bažnyčioje, vyks Padėkos Mišios, į kurias kviečiami visos Lietuvos tikintieji.

Plačiau žr. LVK pranešime „Videniškiuose – garbingojo Mykolo Giedraičio paskelbimo palaimintuoju padėkos iškilmės“

www.kaisiadoriuvyskupija.lt

Išsamiau susipažinti su pal. Mykolu Giedraičiu kviečia jam skiriamas „Artumos“ žurnalo birželio numeris (dr. Dariaus Barono, kun. Algirdo Akelaičio, dr. Astos Giniūnienės straipsniai).

Su 2019 / 06 „Artuma“ platinama ir Palaimintojo Mykolo Giedraičio litanija.

...