ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. kovo 21 d., ketvirtadienis

MALDOS VAKARAS seminarijos bažnyčioje už Kauną, Kauno arkivyskupiją ir tave (atkeliamas iš kovo 28 d.)
KUR: Kaunas

Kauno arkivyskupijos kurija, Kunigų seminarija, bendruomenės „Gyvybės medis“ ir „Gailestingumo versmė“ kviečia į visiems atvirus Maldos vakarus už Kauną, Kauno arkivyskupiją ir Tave. Tai jau daugiau kaip dešimt metų besitęsianti ir nuolat atnaujinama miesto misijų maldos tradicija.

Maldos vakarai vyksta paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje (Rotušės a. 22).

Trečiasis 2024 m. vakaras – kovo 21 d. (atkeliamas iš kovo 28 d.). Pradžia 18.30 val.

Tai valanda prie išstatyto Švenčiausiojo Sakramento, klausantis Dievo žodžio, tėvų redemptoristų mokymo, kartu meldžiantis ir giedant, šlovinant ir dėkojant. Šiuose vakaruose malda apglėbiami visi, kuriems jos labiausiai reikia mūsų mieste bei arkivyskupijos bendruomenėje, kiekvieno mūsų namuose ar jų neturinčiųjų širdyse. Jei tiki, kad Dievas gali, ateik.