ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. balandžio 3 d., trečiadienis

ARKIVYSKUPAS kviečia: šv. Mišios Kauno arkikatedroje už jaunimą. Susitikimas jaunimui arkikatedros parapijos namuose
KUR: Kaunas

...

Kauno arkikatedroje arkivyskupo Kęstučio Kėvalo kvietimu tęsiasi trečiadienių maldos vakarai už jaunimą, CARITO savanorius ir geradarius, už šeimas ir sužadėtinius, už mokytojus ir katechetus, taip pat už sielovados bendradarbius jaunimo, CARITO, šeimų ir sužadėtinių, katechezės ir tikybos mokymo srityse.

Balandžio 3 d. Kauno arkikatedroje arkivyskupas Kęstutis Kėvalas kviečia melstis už jaunimą.

17 val. Švč. Sakramento adoracija.

18 val. šv. Mišios.

19 val. programa jaunimui iš ciklo „Gilyn“ arkikatedros parapijos namuose. Susitikimas su knygos „Meilės pamokos: kad nemylėtume kaip idiotai” autoriumi Ričardu Pagojumi.

Organizuoja Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras.