ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. kovo 19 d., antradienis

GIRAITĖS ŠVENTOSIOS ŠEIMOS parapijos bažnyčios pamatų palaiminimo iškilmė
KUR: Kaunas

Kovo 19-ąją, kai švenčiame Šv. Juozapą, Švč. Mergelės Marijos Sužadėtinį, 19 val. bus laiminami Giraitės Šventosios Šeimos parapijos bažnyčios pamatai.

Pati jauniausia Kauno arkivyskupijos parapija įkurta Kauno arkivyskupo Kęstučio Kėvalo dekretu 2022 m. birželio 24 d. atsižvelgiant į pasikeitusią demografinę situaciją arkivyskupijos teritorijoje bei siekiant tinkamai atsiliepti į tikinčiųjų poreikius augančiame mikrorajone. Parapijai priklauso Užliedžių, Giraitės, Vijūkų ir Romainių gyvenvietės.

2022 m. gruodžio 3 d. Giraitės Šventosios Šeimos parapijos bažnyčios statybai skirtame sklype (Šventosios Šeimos g. 2, Giraitė, Kauno r.) vyko parapijos veiklos atidarymo šventė. Buvo pradėtas bažnyčios projektavimo bei statybos įgyvendinimo projektas.

...