ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. balandžio 20 d., šeštadienis

PAŠAUKIMŲ savaitė 2024. Ekskursija „Neatrasti seminarijos lobiai“ (registracija baigta)
KUR: Kaunas

...

Balandžio 20 d. 14 val. EKSKURSIJA „Neatrasti seminarijos lobiai“. Tai „Pašaukimų savaitės 2024“ renginys, į kurį kviečia Kauno arkivyskupijos Pašaukimų sielovados bendradarbiai.

(dalytis įvykiu FB )

Renginys skirtas visiems, norintiems susipažinti su paslaptingąja Kauno kunigų seminarija. Čia patekti gali tikrai ne kiekvienas, o durys visuomenei atveriamos vos keliskart per metus, tad nepraleisk progos!

Dalyviai pateks į Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčios rūsius ir pastogę, pamatys, kaip gyvena seminaristai ir galės jiems užduoti norimų klausimų. Programoje nuskambės ir keli liudijimai. Ekskursijos metu dalyviai ieškos seminarijos lobio, o jį atradę – bus apdovanoti prizais. Renginyje kviečiami dalyvauti jaunimas ir suaugusieji.

Registracija baigta.

(Reikalinga registracija užpildant formą čia >>)