ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. balandžio 21 d., sekmadienis

PASAULINĖ MALDOS UŽ PAŠAUKIMUS diena. ŠVIESOS KELIAS Kaune „Nuo stogo ant stogo“ (nuo Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios iki Kristaus Prisikėlimo bazilikos)
KUR: Kaunas

Balandžio 21 d., Pasaulinę maldos už pašaukimus dieną, 11 val. ŠVIESOS KELIAS Kaune „Nuo stogo ant stogo“. Bus einama nuo Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios iki Kristaus Prisikėlimo bazilikos stogų (terasų). Organizuoja ir kviečia Kauno arkivyskupijos Pašaukimų sielovados bendradarbiai.

(dalytis įvykiu FB)

„Pašaukimų savaitės 2024“ kulminacija – renginys „Nuo stogo ant stogo“ startuos ant Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios stogo (terasos).
11 val. čia lauks agapė, bus dalijamos intencijų kortelės, nuskambės impulsas.
12 val. dalyviai pradės Šviesos kelią. Procesijoje bus keliaujama su giesmėmis, maldomis ir liudijimais.
15.30 val. procesija baigsis ant Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos stogo (terasos).
15.30–16.30 val. agapė, o 16.30–18.30 val. terasos koplyčioje visus sukvies Švč. Sakramento adoracija.

Giesme ir malda ant  lydės Lietuvos jaunimo dienų choras.

Galima prisijungti bet kurioje renginio dalyje (eiti tik į Šviesos kelią ar tik į adoraciją).

Jei Šviesos kelyje norite skaityti Šventojo Rašto apmąstymus stotyse, rašykite el. paštu pasaukimai.lt@gmail.com