ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. spalio 31 d., ketvirtadienis

Visų Šventųjų išvakarėse – MALDOS VAKARAS už Kauną, Kauno arkivyskupiją ir Tave Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (VYTAUTO DIDŽIOJO) bažnyčioje
KUR: Kaunas

Kviečiame į maldos vakarus už Kauną, Kauno arkivyskupiją ir Tave. Šie maldos vakarai, kaip įprasta, vyksta paskutiniais mėnesių ketvirtadieniais ir dabar keliasi į kitą senamiesčio šventovę.

Pirmasis vakaras – spalio 31 d. 18 val. Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje (Aleksoto g. 3).

PARSISIŲSTI PDF

Maldos vakarus dabar pradedame anksčiau – 18 val. Iš karto po 17.30 val. vakarinių šv Mišių  Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje kviečiame pasilikti ir drauge melstis už mūsų miestą, visą arkivyskupijos bendruomenę, kiekvieną žmogų.

Maldos vakarus organizuoja Kauno arkivyskupijos kurija, bendruomenės „Gailestingumo versmė“ ir „Gyvybes medis“.