ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2012 m. gruodžio 22 d., šeštadienis

Pal. Jono Pauliaus II paminėjimas prie palaimintojo relikvijų Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje
KUR: Kaunas

12 val. šv. Mišioms vadovaus Kauno arkivyskupijos augziliaras vyskupas Kęstutis Kėvalas.

Šv. Mišias tiesiogiai transliuos „Marijos Radijas“.

2012 m. balandžio 15 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius pašventino relikvijorių, kuriame saugoma Pal. Jono Pauliaus II kraujo relikvija. Ją parapijai padovanojo Krokuvos arkivyskupas metropolitas kardinolas Stanisław Dziwisz. Tai pirmasis toks relikvijorius Lietuvoje, įrengtas parapijos klebono kun. Jono Stankevičiaus rūpesčiu.

Kiekvieno mėnesio 22-ąją, Palaimintojo Jono Pauliaus II paminėjimo dieną, 12 val. Gerojo Ganytojo parapijoje švenčiamos šv. Mišios prie palaimintojo relikvijų. Šiose šv. Mišiose meldžiamasi tomis intencijomis, kurios surašomos ir įteikiamos Palaimintajam, t. y. įmetant jas į aukų dėžutę, esančią relikvijoriuje.

Į šią palaimintojo paminėjimo dieną kiekvieną menesį parapija kviečia atvykti svečius kunigus ir kitų parapijų tikinčiuosius į bendrą maldą.