Dėl pamaldų Raseinių rajone paskelbus karantiną
Paskelbta: 2020-10-09 10:13:13

LR Vyriausybei paskelbus karantiną Raseinių rajone, tikintieji teiraujasi, ar bažnyčios nebus uždarytos, ar vyks šventosios Mišios bei kitos pamaldos.

Todėl pranešame, kad bažnyčios bus atviros kaip įprastai, pamaldos vyks įprastu laiku, o juose kviečiami dalyvauti visi, kas nejaučia ligos simptomų ir laikosi visų numatytų saugumo priemonių (dėvi nosį dengiančias veido kaukes arba išlaiko bent dviejų metrų atstumą, laikosi higienos bei rankų dezinfekcijos, šventąją Komuniją priima į ranką etc.). To negalintys laikytis arba jaučiantys Covid-19 virusui būdingus simptomus kviečiami melstis namie arba gydymosi įstaigose.

Melskimės vieni už kitus ir padėkime vieni kitiems!

Bažnyčia kaip visuotinis Dievo meilės sakramentas pasauliui tęsia Jėzaus misiją istorijoje ir siunčia mus visur, kad per mūsų tikėjimo liudijimą ir Evangelijos skelbimą Dievas galėtų ir toliau rodyti savo meilę, paliesti ir perkeisti širdis, protus, kūnus, visuomenes ir kultūras kiekvienoje vietoje ir kiekvienu laiku.

Iš popiežiaus Pranciškaus Žinios Misijų sekmadieniui