Spalio 25 d. sekmadienio šv. Mišių transliacija iš Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios
Paskelbta: 2020-10-16 14:46:54

Spalio 25 d. 12 val. sekmadienio šv. Mišių tiesioginė transliacija  iš  iš Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios. Šv. Mišias galima stebėti per DELFI TV bei Katalikų medijų centro feisbuko paskyroje.

19 val. šioje bažnyčioje (Aleksoto g. 3, Kaunas) vyks maldos vakaras-koncertas „Paslaptingoji Rožė“ , kurio metu kviečiama paremti bažnyčios stogo remontą. Vysks tiesioginė koncerto transliacija bažnyčios feisbuko paskyroje.

Bažnyčia kaip visuotinis Dievo meilės sakramentas pasauliui tęsia Jėzaus misiją istorijoje ir siunčia mus visur, kad per mūsų tikėjimo liudijimą ir Evangelijos skelbimą Dievas galėtų ir toliau rodyti savo meilę, paliesti ir perkeisti širdis, protus, kūnus, visuomenes ir kultūras kiekvienoje vietoje ir kiekvienu laiku.

Iš popiežiaus Pranciškaus Žinios Misijų sekmadieniui