TROKŠTI BŪTI (NE)LAIMINGAS? Gruodžio 4 d. rekolekcijos studentams (vyksta registracija)
Paskelbta: 2021-12-02 09:37:09

PLAKATAS (parsisiųsti PDF)

Kauno akademinės sielovados bendradarbiai kviečia studentus į adventines rekolekcijas tema TROKŠTI BŪTI (NE)LAIMINGAS? Tema gimė iš Popiežiaus Žinios jaunimui šių metų lapkričio 21 d.

Rekolekcijos vyks gruodžio 4 d. 14.00–19.00 val. Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje, Vilniaus g. 29, Kaunas

Rekolekcijas veda kun. Gytis Stumbras
Reikalinga išankstinė registracija čia >>

Renginyje laikomasi visų saugumo reikalavimų, privalomų pandemijos metu.

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS