Padėka verslo atstovams, bendradarbiaujantiems su Kauno arkivyskupija
Paskelbta: 2024-07-05 06:12:29

Birželio 28 d. į popietę kurijoje arkivyskupas Kęstučio Kėvalo kvietimu susirinko verslo atstovai, kurie naudojasi Kauno arkivyskupijai priklausančių nekilnojamojo turto objektų patalpomis.

Susitikimo metu arkivyskupas padėkojo svečiams už atsiliepimą į kvietimą ir bendradarbiavimą, supažindino su kurijos pasato bei arkivyskupijos istorija ir dabartimi. Kartu priminė, kad už nuomą gaunamos pajamos naudojamos remti arkivyskupijos pastoracinei, socialinei, kultūrinei, švietėjiškai veiklai.

Tad tam tikra prasme visi šie susirinkę verslo  žmonės tampa ir mūsų bendradarbiais, tęsdamas popietę atkreipė dėmesį ir Kauno arkivyskupijos ekonomas Kęstutis Patašius.

Po trumpo susirinkusiųjų prisistatymo, atskleidusio platų veiklų spektrą, ekonomas pateikė aktualią informaciją arkivyskupijos turto valdymo klausimais. Pristatydamas įgyvendintus ir planuojamus projektus, ekonomas pabrėžė, kad visi verslo partneriai yra svarbūs, o bendradarbiavimas su verslu prisideda prie Kauno arkivyskupijos turto puoselėjimo.

Svečiai buvo pakviesti prisistatyti bendrame rate, papasakojo, kokia veikla užsiima, vėliau asmeniškai pabendravo vieni su kitais, pasivaišino desertu. Po kelių jaunosios smuikininkės atliktų muzikinių kūrinių susirinkusieji buvo palaiminti arkivyskupo, linkint ir prašant Dievo palaimos vykdomoms veikloms, verslininkų šeimoms bei artimiesiems.

 

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Ganytojo žodis

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune