Kauno I dekanato jaunimas dalyvavo protmūšyje (2017 04 06)
Paskelbta: 2017-04-14 08:35:56

Balandžio 6 d. Kauno I dekanato parapijų jaunimas susirinko Gerojo Ganytojo parapijoje ir dalyvavo jaunimo vadovų suorganizuotame protmūšyje „Kas tas yr?“. Susitikimas prasidėjo šv. Mišiomis, po kurių jaunuoliai galėjo džiaugtis bendryste prie vaišių stalo.

Galiausiai jaunieji protai išbandė savo jėgas protmūšyje, kurį sudarė keturi etapai. Jaunuoliai turėjo atsakyti į įvairius klausimus apie religiją, filmus, muziką ir kitas temas. Geriausiais rezultatais pasižymėjo ir pirmąją vietą laimėjo Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčios jaunimo komanda, pasivadinusi „JauPra“. Dalyviai taip pat nustebino išradingumu kuriant komandų pavadinimus. Iš viso protmūšyje grūmėsi šešios komandos: „JauPra“, „GG“, „Jūreivės“, „Čia turėtų būti pavadinimas“, „Gruodžiukai“ ir „Gustės katedriukai“.

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai