Kauno I dekanato jaunimas dalyvavo protmūšyje (2017 04 06)
Paskelbta: 2017-04-14 08:35:56

Balandžio 6 d. Kauno I dekanato parapijų jaunimas susirinko Gerojo Ganytojo parapijoje ir dalyvavo jaunimo vadovų suorganizuotame protmūšyje „Kas tas yr?“. Susitikimas prasidėjo šv. Mišiomis, po kurių jaunuoliai galėjo džiaugtis bendryste prie vaišių stalo.

Galiausiai jaunieji protai išbandė savo jėgas protmūšyje, kurį sudarė keturi etapai. Jaunuoliai turėjo atsakyti į įvairius klausimus apie religiją, filmus, muziką ir kitas temas. Geriausiais rezultatais pasižymėjo ir pirmąją vietą laimėjo Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčios jaunimo komanda, pasivadinusi „JauPra“. Dalyviai taip pat nustebino išradingumu kuriant komandų pavadinimus. Iš viso protmūšyje grūmėsi šešios komandos: „JauPra“, „GG“, „Jūreivės“, „Čia turėtų būti pavadinimas“, „Gruodžiukai“ ir „Gustės katedriukai“.

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.