Kunigų skyrimai (2019 m. lapkritis)
Paskelbta: 2019-11-06 14:09:42

Kun. Vaidas BARTKUS atleistas iš Ukmergės Šv. apaštalo Petro ir Povilo parapijos klebono ir Ukmergės dekano pareigų ir suspenduotas nuo kunigiškųjų pareigų vykdymo (a sacris).

Kun. Raimundas KAZAITIS atleistas iš Kulvos Švč. Mergelės Marijos ir Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijų klebono pareigų ir paskirtas Ukmergės Šv. apaštalo Petro ir Povilo parapijos klebonu bei Ukmergės dekanu penkerių metų kadencijai.

Kun. Rytis GURKŠNYS SJ atleistas iš Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kulvos Švč. Mergelės Marijos ir Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijų klebonu.

Kun. Gintas RUMŠEVIČIUS paskirtas Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonu.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Maža kibirkštis sukelia didelį gaisrą. Dažnai pakanka, kad Evangeliją paliudytų vienas žmogus, ir daugybė žmonių priartėja prie Viešpaties. Šiandien mes prisimename ne tik tuos tolimų kraštų misionierius, bet ir žadiname širdyje norą būti misionieriais savo aplinkoje.

Vyskupo Algirdo Jurevičiaus herbas+ Algirdas JUREVIČIUS

Iš Misijų sekmadienio homilijos šeimoms