ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. birželio 19 d., trečiadienis

MIESTO MISIJŲ SAVAITĖS susitikimai
KUR: Kaunas

Artėjant arkivyskupijos dangiškojo globėjo Šv. Jono Krikštytojo Gimimo dienai, Kaune 11-ąjį kartą rengiama Misijų savaitė. Birželio 18–23 d. ji vyksta KAUNO senamiestyje.

Visa programa >>

Birželio 19 d., trečiadienį,

16–17.30 val. Peter Williamson (Peterio Williamsono) paskaita „Jubiliejus Biblijoje – kaip pasirengti jubiliejiniams metams“ (arkivyskupijos kurijoje, Rotušės 14A).

17.30–18.30 val. susitikimas kavinėje („Antis rūsy“, Rotušės a. 1) „Žmogaus tapatybė šiuolaikinio pasaulio kontekste“ su Peter Herbeck (Peteriu Herbecku).

19–20 val. koncertas „Tai meilė“ (arkivyskupijos kiemelyje, Papilio g. 3). Teatralizuota koncertinė programa. Justina Tomkutė-Petraitienė (sopranas), Rytis Janilionis (baritonas) ir Agnė Petraitytė (akompanuotoja).

20.30–21.30 val. maldos vakaras su Saule Balsyte–Šakarniene (Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje, Papilio g. 7)