Birželio 18–23 d. MIESTO MISIJŲ savaitė KAUNO senamiestyje artėjant arkivyskupijos globėjo Šv. Jono Krikštytojo dienai
Paskelbta: 2024-05-29 15:02:41

Su bendrystės džiaugsmo pasiūlymu Kauno arkivyskupija vėl kviečia į MIESTO MISIJŲ SAVAITĘ Kauno senamiestyje birželio 18–23 d.

Artėjant arkivyskupijos dangiškojo globėjo Šv. Jono Krikštytojo Gimimo dienai, Kaune 11-ąjį kartą rengiama Miesto misijų  savaitė. Šį kartą jos svečiai – Peter Herbeck (Peteris Herbeckas) ir  Peter Williamson (Peteris Williamsonas) iš JAV, taip pat Bohuš Živčák (Bohušas Živčákas) iš Slovakijos.

MIESTO MISIJŲ SAVAITĖS programoje – svečių mokymai, kauniečiams jau žinomi ir  pamėgti susitikimai-pokalbiai senamiesčio kavinėje su kunigais, taip pat visiems atviri (ir nemokami) koncertai arkivyskupijos kiemelyje bei maldos vakarai Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje su šlovinimo giesmėmis.

Birželio 24-ąją 12 val. Kauno arkikatedroje bazilikoje kviečiame švęsti Šv. Jono Krikštytojo Gimimo iškilmę.

PROGRAMA

PDF (parsisiųsti)

SVEČIŲ IŠ JAV mokymai

Birželio 18–19 d. (antradienį ir trečiadienį) 14–17.30 val.

(arkivyskupijos kurija, Rotušės a. 14A)

(skiriama 14 val. – parapijų, institucijų sielovados bendradarbiams, 16 val. – tikybos mokytojams, katechetams bei kt.)

SUSITIKIMAI kavinėje

Birželio 18–22 d. (kasdien) 17.30–18.30 val.

(restorane „Antis rūsy“, Rotušės a. 1)

KONCERTAI

Birželio 18–22 d. (kasdien) 19–20 val.

arkivyskupijos kiemelyje (Papilio g. 3, greta Kauno Santakos).

MALDOS VAKARAI

Birželio 18–23 d. (kasdien)  20.30–21.30 val.

ŠV. Jurgio Kankinio (praciškonų) bažnyčioje (Papilio g. 7, greta Kauno Santakos)

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS