Alėjų Švč. Trejybės parapija

Bažnyčios g. 15, Alėjų I kaimas
60100 Raseinių r.

Dvasininkai

Klebonas – kun. dek. Albertas STANULIS (Raseiniai)

Kviečiame į pamaldas
Alėjų Švč. Trejybės bažnyčia. Vytauto Kondroto fotografija
  • ŠV. MIŠIOS
    Sekmadieniais 9 val.
  • Švč. Sakramento adoracija kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį 8.30 val.
  • Gegužinės pamaldos gegužės mėnesio sekmadieniais 8.30 val.
  • Birželinės pamaldos birželio mėnesio sekmadieniais 8.30 val.
  • Rožinio malda spalio mėnesio sekmadieniais 8.30 val.
Atlaidai

Švenčiausiosios Trejybės – pirmas sekmadienis po Sekminių 14 val.

Parapijos teritorija
Pagal Kauno arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus 2003 m. balandžio 3 d. dekretą Nr. 217.

Gyvenvietės ir kaimai: Alėjai, Dainiai, Degsniai, Jorūdiškė, Kaukėnai, Kominikai, Kusai, Lyksnė, Nemaršioniai, Pagedočiukas, Pagedotis, Plauginiai, Skroblynė, Šaltropiai, Šarkaimys, Šienlaukio g. st., Šienlaukis, Ūnikiai, Užrūdis, Užuomedis.

Alėjų Švč. Trejybės parapija ribojasi su Lyduvėnų, Raseinių ir Viduklės parapijomis bei Šiaulių vyskupija.

Bendruomenė
Kviečiame dalyvauti parapijos tarnystėse ir grupėse! Jūsų laukia:
  • Choras, adoruotojų ir patarnautojų grupelės,
  • Caritas.

Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas  Alėjų Švč. Trejybės parapija
Adresas Alėjų II k., Raseinių sen., Raseinių r. sav.
Juridinio asmens kodas 191248768

Gavėjas  Alėjų Švč. Trejybės parapija
Bankas Raseinių kredito unija
A. s.  LT41 5013 9102 3060 0076

Apie bažnyčią ir parapiją
Alėjų Švč. Trejybės bažnyčios paveikslas... Vytauto Kondroto fotografija
Alėjų Švč. Trejybės bažnyčia yra Raseinių rajone, Alėjų kaime, prie Kelmės–Raseinių kelio. Medinė. Pastatyta 1939 m., negotikinė, turi istoristinių elementų. (plg. LKB žinynas, „Pradai“, 1993, p. 187)

Bažnyčios vidaus panorama (~2015 m.)

Alėjų palivarkas 1642 m. atiteko Raseinių dominikonams. 1716 m. pastatyta mūrinė koplyčia. Parapija pradėta organizuoti 1928 m.

1935 m. filialistas kunigas V. Rudzinskas nugriovė koplyčią ir 1939 m. pastatė medinę bažnyčią bei kleboniją. Kunigas K. Rajunčius 1949 m. bažnyčią suremontavo.

Bažnyčia naujai sutvarkyta 2007–2008 m.

Alėjų bažnyčia medinė, neogotikinė, turinti istorinių elementų, kryžminio plano, su 3 fasado bokštais ir bokšteliu virš presbiterijos. Vidus 3 navų, atskirtų kolonomis. Vidurinę navą dengia skliautai. Šventoriuje yra kapinės.