Domeikavos Lietuvos kankinių parapija

Kviečiame į pamaldas
  • ŠV. MIŠIOS
    Sekmadieniais 12 val.
    Pirmadieniais 7.30 val. (vasaros laiku), 8 val. (žiemos laiku)
    Antradieniais ir trečiadieniais 16 val. (žiemos laiku), 18 val. (vasaros laiku)
    Ketvirtadieniais–penktadieniais nėra
    Šeštadieniais pagal susitarimą
  • Švč. Sakramento adoracija sekmadieniais prieš šv. Mišias
  • Gegužinės pamaldos po šv. Mišių
  • Birželinės pamaldos po šv. Mišių
  • Rožinio malda spalio mėn. prieš šv. Mišias
Atlaidai

Lietuvos kankinių – birželio 14 d. (keliama į sekmadienį)
Šv. Kryžiaus Išaukštinimo – rugsėjo 14 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)
Rožinio Švč. Mergelės Marijos – spalio 7 d. (keliama į sekmadienį)

Parapijos teritorija
Pagal Kauno arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus 2003 m. balandžio 2 d. dekretą Nr. 205.

Gyvenvietės ir kaimai: Domeikava, Eigirgala, Kumpiai, Lontainiai, Radikiai, Ražiai, Romaškiai, Sargėnai (Antanų g., Ežero g. neporiniai nr., Pušynėlio g., Šiaurinė g., Tauro g., Tylos g., Tvenkinių g., Vandžiogalos g. nuo nr. 49 ir toliau, bei nuo 106 ir toliau), Smiltynai , Šakiai, Varluva, Voškoniai, Žemaitkiemis.

Domeikavos Lietuvos kankinių parapija ribojasi su Karmėlavos, Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo (Arkikatedros bazilikos), Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės), Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių), Raudondvario, Babtų, Vandžiogalos ir Lapių parapijomis.

Bendruomenė
Kviečiame dalyvauti parapijos tarnystėse ir grupėse! Jūsų laukia:
  • Caritas
  • Marijos legionas
  • Gyvojo Rožinio maldos grupė
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Domeikavos Lietuvos kankinių parapija
Adresas Tulpių g. 2B, Domeikavos k., Domeikavos sen., Kauno r. sav.
Juridinio asmens kodas 292057090
Bankas „Swedbank", AB
A. s. LT687300010086192159

Apie bažnyčią ir parapiją
Lietuvos kankinių bažnyčia yra Domeikavoje, šalia kelio Kaunas–Vandžiogala.

Domeikavos apylinkės kaimai anksčiau priklausė Lapių parapijai, o vėliau išaugusi gyvenvietė buvo priskirta Vilijampolės Šv. Juozapo parapijai. Atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę Domeikavos tikinčiųjų susirinkime 1990 m. gruodžio 2 buvo nutarta statyti bažnyčią. 1990 m. gruodžio 6 d. kardinolas Vincentas Sladkevičius tikinčiųjų prašymu įsteigė naują parapiją. 1991 m. gegužės 1 d. įrengtoje laikinoje koplyčioje buvo aukojamos pirmosios šv. Mišios.

Domeikavos bažnyčios kertinio akmens pašventinimas vyko 1993 m. birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną. Taip pat buvo pašventinti Viktoro Žilinsko išdrožta skulptūrinė grupė ir kryžius. Statybos tęsėsi apie 13 metų. Konsekruota 2006 m. liepos 2 d. Prie bažnyčios įrengiamas Lietuvos kankinių memorialas, tautodailininkų skulptūromis žymintis Lietuvos kančių kelią. Bažnyčios varpinę juosia spygliuota viela.