ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2018 m. sausio 14 d., sekmadienis

Pasaulinė migrantų ir pabėgėlių diena. CARITAS kviečia į susitikimą Kaune
KUR: Kaunas

.Migrantu

104-ąjį kartą minime Pasaulinę migrantų ir pabėgėlių dieną. Popiežius PRANCIŠKUS šiai dienai skiria savo žinią ragindamas „migrantus ir pabėgėlius priimti, apsaugoti, skatinti ir integruoti“, nes „kiekvienas ateivis, pasibeldžiantis į mūsų duris, yra proga susitikti su Jėzumi Kristumi, kuris tapatinasi su kiekvienos epochos priimtais ar atstumtais ateiviais (plg. Mt 25, 35. 43). Motiniškai Bažnyčios globai Viešpats patiki kiekvieną žmogų, priverstą palikti savo tėvynę ir ieškoti geresnės ateities“.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2018 m. Pasaulinės migrantų ir pabėgėlių dienos proga >>.

Šią dieną bažnyčiose už migrantus ir pabėgėlius, už mūsų širdžių durų atvėrimą artimo vargui ir persekiojimui meldžiamės Visuotinėje maldoje >>

-----------------------------------------

CARITAS šia proga kviečia į susitikimą KAUNE

12 val. šv. Mišios arkikatedroje bazilikoje.

13 val. susitikimas arkivyskupijos Jaunimo centre (Vilniaus g. 7). Kauno arkivyskupo L. Virbalo sveikinimo žodis.

Vėliau – arkivyskupijos Carito Užsieniečių integracijos programos bei jaunimo organizacijos A. C. Patria savanorių programos koordinatorių pasidalijimai. Arbatos vaišės drauge su sirų pabėgėlių šeima.