ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2012 m. lapkričio 26 d., pirmadienis

VDU akademinės sielovados diskusijų vakaras iš ciklo „Teologija su atsuktuvu“
KUR: Kaunas

VDU akademinės sielovados bendradarbiai kviečia Kauno akademinę bendruomenę į diskusijų vakarą 19 val. „Flamenco“ kavinėje (Laisvės al. 74).

Susitikime bus diskutuojama apie religijos ir politikos santykį: kokiu būdu ir pagrindu valstybė remia religines bendruomenes; kodėl valstybinėse švietimo įstaigose vykdomas krikščioniškas ugdymas; ar turi teisę Bažnyčia dalyvauti privačiame ir viešame valstybės piliečių gyvenime bei kitais aktualiais klausimais.

Vakaro svečiai: dr. Vincentas Vobolevičius, ISM ekonomikos ir politikos programos vadovas; Laima Bendoraitytė, teisininkė; Lina Valantiejūtė, VU filosofijos doktorantė.