Sunday Mass in English, Spanish, Polish in Kaunas
Paskelbta: 2019-06-11 09:01:12

Sekmadienio šv. Mišios Kaune anglų, ispanų ir lenkų kalbomis.

Anglų k. 18 val. Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje.
Ispanų k. 13 val. Šventojo Kryžiaus (karmelitų) bažnyčioje.
Lenkų k. 8.30 val. Šventojo Kryžiaus (karmelitų) bažnyčioje.

Pakvieskime studentus, miesto svečius ar gyventojus!

--------------------------------

Students, city guests and residents are kindly invited to Sunday Mass in English, Spanish and Polish.

Estudiantes, invitados de la ciudad y residentes están invitados a la misa dominical en la ciudad de Kaunas en español, inglés y polaco.

Studenci, goście miasta i mieszkańcy są zaproszeni na niedzielną mszę w Kownie w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

Holy Mass in English

Every Sunday 6 p. m. Holy Mass in English Kaunas Jesuit church of St. Francis Xavier (Rotušės square 8).
We invite you to celebrate The Day of the Lord together.

You are welcome to help with singing and music during the Holy Mass.

Could you possibly share this information with your friends, please.

All are welcome!

University students and Jesuits of Kaunas

Santa misa en español

Santa misa en español Iglesia de la Cruz Santa (Carmelita) de Kaunas (Gedimino str. 1, junto a Akropolis) los domingos a las 13:00.

Hermanos carmelitas

Msza Święta po polsku

Msza Święta po polsku Kościół Świętego Krzyża (Karmelitów) (ul. Gedimino 1, obok Akropolis) w niedziele o 8:30.

Bracia karmelici

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai