Slaugos ir pagalbos mokymų ciklas „Gailestingai veik!“ Kaune
Paskelbta: 2019-11-26 09:49:39

Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijoje vyksta Slaugos ir pagalbos neįgaliesiems bei negalintiems apsitarnauti namuose mokymų „Gailestingai veik!“ ciklas.

Bus mokoma prižiūrėti neįgalius ir negalinčius apsitarnauti asmenis namuose, saugiai juos slaugyti. Klausytojai bus supažindinti su ligonių bendravimo ypatumais, suteikiami slaugos ir pagalbos pagrindai, nagrinėjami įvairūs ligonių sielovados aspektai. Sėkmingai baigusiems mokymų ciklą išklausius teorinę dalį bei atlikus savanoriškos veiklos praktiką, išduodami pažymėjimai.

Mokymai nemokami, visi dalyviai vaišinami arbata ir sausainiais.

Pirmasis įvadinis susitikimas gruodžio 2 d. 18 val.  tema „Bažnyčios kvietimas veikti“. Paskaitą skaito  Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius vyskupas Algirdas Jurevičius.

Mokymus organizuoja Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos Pagalbos namuose tarnyba.

Daugaiu informacijos teirautis: tel. 37 323 548, 8 676 383 33 arba el.paštu lc.slauga@gmail.com

Per ADVENTĄ nutieskime VIEŠPAČIUI kelią į savo širdis. Apaštalas Paulius ragina: „Tad nusimeskime tamsos darbus, apsiginkluokime šviesos ginklais!“ (Rom 13, 12). Tais šviesos ginklais saugokimės nuo viso, kas žmogų smukdo, pririša prie netvarkingų dalykų.

Vyskupo Algirdo Jurevičiaus herbas+ Algirdas JUREVIČIUS

iš Advento homilijos