Seminaras apie savanorystę Kauno I dekanato „Carito“ bendradarbiams (2016 06 03)
Paskelbta: 2016-06-07 11:07:09

Birželio 3 d. Kauno I dekanato „Caritas“ organizavo seminarą  „Savanorystė plėtojant karitatyvinę veiklą parapijoje“.

Seminarą sutiko vesti lektorė Neringa Kurapkaitienė bei arkivyskupijos „Carito“ vadovas Arūnas Kučikas. Renginyje dalyvavo parapijų „Carito“ vedėjos.

Mokymuose siekta apmąstyti patirtį, išgirsti vieniems kitus, atrasti bendras sprendimų perspektyvas, susitelkti savanorystei stiprinti. Tai buvo puiki proga iš naujo pažvelgti į vykdomas veiklas, dirbdami grupelėse įvardijome savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Tikėjimas į Dievą – ne gyvenimo „priedas“ ar išorinė tradicija, o esminė dalis. Kai tikime, pažįstame, kas esame, išlaikome viltį, siekiame didžio tikslo – būti su Dievu kiekvieną savo egzistencijos akimirką.

Iš homilijos Vasario 16-ąją