Parapijų sielovados bendradarbių rekolekcijos Palendriuose (2018 04 16–17)
Paskelbta: 2018-04-18 19:56:22

Nuotraukos – Tomo Rakausko

Daugiau kaip dešimt parapijų sielovados bendradarbių, dalyvavę ugdymo seminarų cikle, arkivyskupijos kurijos kvietimu panorėjo vykti į rekolekcijas pas brolius benediktinus Palendriuose.

Balandžio 16–17 d. rekolekcijas tema „Mergelės Marijos vieta mūsų dvasiniame gyvenime“ vedė tėvas Grigalius Casprini OSB. Tėvas benediktinas pabrėžė Dievo Motinos reikšmę kiekvieno tikinčiojo gyvenime, pasakojo apie monologinę maldą, supažindino ir paragino kalbėti maldą Jėzau Kristau, gyvojo Dievo Sūnau... Ši malda, pasak tėvo benediktino, padeda išvaikyti mintis, įveikti išsiblaškymą, susikaupti ir pasiruošti susitikimui su Kristumi.

Rekolekcijų dalyviai meldėsi drauge su broliais, adoravo Švč. Sakramentą.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Tikėjimas į Dievą – ne gyvenimo „priedas“ ar išorinė tradicija, o esminė dalis. Kai tikime, pažįstame, kas esame, išlaikome viltį, siekiame didžio tikslo – būti su Dievu kiekvieną savo egzistencijos akimirką.

Iš homilijos Vasario 16-ąją