Kunigų skyrimai (2018 m. spalis)
Paskelbta: 2018-10-24 14:43:37

Kun. Gintas RUMŠEVIČIUS išleistas pastoraciniam darbui į Vilniaus arkivyskupiją.

Kun. Aldonas GUDAITIS SJ paskirtas Kauno kunigų seminarijos nuodėmklausiu.

Kun. Juozapas Marija ŽUKAUSKAS OFM paskirtas Kauno kunigų seminarijos nuodėmklausiu.

Kun. Ramutis JANŠAUSKAS paskirtas Kauno kunigų seminarijos nuodėmklausiu.

Kun. Rastislav DLUHÝ CSsR paskirtas evangelizacinei ir misijinei tarnystei Kauno arkivyskupijoje.

Kun. Peter HERTEL CSsR paskirtas evangelizacinei ir misijinei tarnystei Kauno arkivyskupijoje.

Kun. Emilis VASILIAUSKAS atleistas iš Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro kapeliono pareigų.

Kun. Liutauras VILĖNIŠKIS paskirtas Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijos vikaru ir Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro kapelionu.

Kun. Sigitas JURKŠTAS paskirtas Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių I) parapijos vikaru.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Reikia ir reikės keliauti savo asmeniniame gyvenime ir kaip tikinčiųjų bendruomenei. Ši kelionė kupina vilties ir abejonių, ne visada pajėgiame pastebėti kelią rodančios žvaigždės šviesą. Bet verta keliauti link Dievo, visada verta Jo ieškoti.

Iš homilijos pradedant Jėzuitų misijos jubiliejinius metus