KAJC: orientavimosi varžybos jaunimui Kaune (2016 05 10)
Paskelbta: 2016-05-20 09:39:57

Orientavimo varžybos – šiomis dienomis vis labiau populiarėjanti jaunimo pramoga visoje Lietuvoje. Gegužės 10 d. šias varžybas suorganizavo arkivyskupijos Jaunimo centras, pakvietęs jaunimą į renginį „KAJC : Ieškokite ir rasite (Mt 7, 7)“. Į jas užsiregistravo 11 komandų iš įvairių Kauno miesto parapijų ir jaunimo grupelių.

Varžybas pradėjome bendra malda ir giesme, po to komandos, sugalvojusios savo pavadinimą, išbėgo į gatves ieškoti reikiamų punktų pagal pateiktas užuominas. Komandų laukė 12 punktų – tiek, kiek yra apaštalų; dalyviai galėjo gauti papildomą tašką atspėję, į kurio apaštalo punktą atbėgo, atsakydami į klausimus. Užduotys punktuose laukė pačios įvairiausios – nuo aktyvių, pareikalavusių fizinių jėgų, iki kūrybinių ar loginių užduočių, kuriose dalyviai turėjo pademonstruoti savo komandos vienybę ir kūrybiškumą.

Užduotis paaiškinti ir įveikti padėjo arkivyskupijos Jaunimo centro savanorių komanda, kurie sau paskirtuose punktuose budėjo ir laukė atbėgančių dalyvių. Po daugiau nei dviejų valandų bėgiojimo senamiesčio gatvėmis komandos grįžo į Jaunimo centrą, kur įvyko ilgai laukti apdovanojimai. Puiki nuotaka tęsėsi toliau – dalyviai nenorėjo skirstytis namo, todėl persikėlė į šokių aikštelę ir, skambant geriausioms dainoms, visi kartu šoko ir linksminosi.

Lygiai po mėnesio – BIRŽELIO 10 d. visą arkivyskupijos jaunimą kviečiame į šventę Santakos parke, skirtą Kauno arkivyskupijos 90-ajam jubiliejui paminėti.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Ganytojo žodis

Mums būtina artimai pažinti Šventąjį Raštą ir Prisikėlusįjį, kuris niekuomet nepaliauja dalijęsis žodžiu ir duona tikinčiųjų bendruomenėje. Todėl būtina nuolat puoselėti Šventojo Rašto pažinimą, antraip mūsų širdys liks šaltos, o akys užmerktos, kaip būna, kai mus ištinka įvairių formų aklumas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško APERUIT ILLIS Dievo Žodžio sekmadieniui

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune