Įėjimas į Domeikavos bažnyčią pritaikytas neįgaliesiems
Paskelbta: 2019-03-13 14:57:31

Architektūriniu sprendimu prie Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios pagrindinio įėjimo suprojektuoti statūs laiptai. Norėdami patekti į maldos namus judėjimo sunkumų varginami žmonės prarasdavo dalį fizinių jėgų. Atsižvelgiant į bendruomenės poreikius, Domeikavos parapijos klebono kunigo Gintaro Pūro iniciatyva, prie bažnyčios pastato įrengta stacionari nuovaža.

Nuo šiol fizinę negalią turintys asmenys ir tėveliai su mažamečiais vaikais į Domeikavos bažnyčios vidų pateks saugiai, nepriklausomai nuo kitų pagalbos. Dėkojame parapijos geradariams, parėmusiems tikinčiųjų atskirtį mažinantį projektą. Evangelijoje pagal Matą Jėzus sako: „Ką padarėte nors vienam iš šių mažutėlių, man padarėte.“

Domeikavos parapijos informacija

Ganytojo žodis

Savo gyvenime turime „pataikyti“ į Dievo mintį, paklusti Jo nustatytai tvarkai, sėstis būriais savo bendruomenėmis ir klausytis Jo žodžio bei maitintis Eucharistija. Tai mūsų gyvenimo tikslas ir laimė, tai išmintis, kurią dovanoja Dievo žodis. Priimkime ją ir branginkime, laisvinkime savo širdį Jo malonei.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune