Kalendorius

ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.


2020 m. balandžio 26 d., sekmadienis

PASAULINĘ GYVYBĖS dieną dėkokime Dievui už gyvybę ir gyvenimą

...

Paskutinį balandžio sekmadienį minime PASAULINĘ GYVYBĖS dieną. Ji skiriama dėkoti Dievui už gyvybę ir gyvenimą, priminti visuomenei apie gyvybės vertę visais žmogaus gyvenimo etapais, puoselėti gyvybės kultūrai.

Lietuvoje Gyvybės diena kasmet paskutinį balandžio sekmadienį švenčiama nuo 1998 metų atsiliepiant į šv. Jono Pauliaus II paraginimą. Šiemet gegužės 18-ąją kaip tik minėsime popiežiaus šv. Jono Pauliaus II, šio didžio žmogaus gyvybės ir orumo puoselėtojo, 100-ąsias gimimo metines.

Karantino sąlygomis vyskupijų Šeimos centrai kviečia švęsti šią dieną kūrybingai savo namuose ir vienytis į bendrą maldą Gyvybės dienos intencijomis.

Balandžio 26 d. (sekmadienį) 12.30 val. šv. Mišių tiesioginė transliacija iš Dievo Gailestingumo šventovės Vilniuje (LRT PLIUS , LRT mediateka bei per LRT KLASIKA).

Balandžio 20–26 d. kviečiame dalyvauti ir virtualioje Gyvybės dienai skirtoje programoje. FB paskyrose „Kauno arkivyskupijos šeimos centras“ ir „Pažink save“ – lytiškumo ugdymo programa“ rasite Šventojo Rašto minčių, interviu, filmukų gyvybės tema, „Marijos radijo“ laidų įrašų ir kvietimą dalyvauti viktorinoje. Plačiau apie programą >> >

Parengta pagal Kauno arkivyskupijos Šeimos centro informaciją