ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2020 m. sausio 5 d., sekmadienis

Pal. Teofiliaus Matulionio beatifikacijos bylos buvusio relatoriaus kun. Zdzisławo Jozefo KIJO OFM Conv. viešnagė Kaune. Knygos RADAU PERLĄ pristatymas
KUR: Kaunas

...

Sausio 5 ir 6 d. Kaune lankysis Šventųjų skelbimo kongregacijos relatorius, buvęs ir Pal. Teofiliaus Matulionio beatifikacijos bylos relatoriumi, kun. Zdzisławas Jozefas KIJAS OFM Conv. Plačiau apie viešnagę >>

Sausio 5 d. 11 val. šv. Mišios Kristaus Prisikėlimo bazilikoje vadovaujamos vyskupų. Homiliją sakys svečias iš Vatikano kun. Zdzisławas Jozefas KIJAS OFM Conv.

Po šv. Mišių 12 val. bazilikos salėje bus pristatoma svečio knyga RADAU PERLĄ .

Sausio 6 d. 18 val. šv. Mišios Šv. Mikalojaus (benediktinių) bažnyčioje.

Prof. Zdzisławas Jozefas KIJAS OFM Conv. ( gim. 1960 m.) yra filosofas ir teologas, Lenkijos ir užsienio šalių aukštųjų mokyklų dėstytojas, knygų, kelių šimtų mokslinių ir mokslo populiarinimo straipsnių, recenzijų ir vertimų autorius, buvęs pal. Teofiliaus Matulionio beatifikacijos bylos relatorius. Knygą išleido „Katalikų pasaulio leidiniai“.