ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2020 m. gegužės 29 d., penktadienis

SEKMINIŲ savaitgalis ŠILUVOJE (gegužės 29–31 d.) – dalyvaujant tik tiesioginėse transliacijose
KUR: Šiluva

...

Artėjant Sekminėms – Šventosios Dvasios Atsiuntimui ir Bažnyčios gimtadieniui, ypatingą savaitgalį, užbaigiantį Velykų laiką, švenčia Šiluvos šventovė ir kviečia jungtis į maldą atveriant širdis Dievo Dvasiai.

Tačiau dėl Covid-19 viruso grėsmės vis dar galiojančių valstybinių viešų renginių apribojimų ir negalėdami užtikrinti dalyvavimo pagal šiuos reikalavimus, visose pamaldose kviečiama dalyvauti TIK VIRTUALIAI.

Visą išsamią gegužės 29–31 d. programą su tranasliacijų nuorodomis kviečiame žiūrėti www. siluva.lt >>