ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2020 m. rugpjūčio 30 d., sekmadienis

PADĖKOS UŽ LAISVĘ diena Šiluvoje. PILIGRIMŲ eisenos
KUR: Šiluva

...

Paskutinį rugpjūčio sekmadienį tęsiama gyvos piligrimystės tradicija į Šiluvą švenčiant Padėkos už laisvę dieną.

Šią dieną dėkojame Dievui už laisvę, nuo 9 val. ryto iš Tytuvėnų ir nuo Dubysos (Katauskių gyvenvietės) eidami tradicines piligrimų eisenas į Šiluvą. Eisenoms pasibaigus, Šiluvos bazilikoje 12 val. švenčiamos padėkos šv. Mišios. Kviečiame dalyvauti.

Ši Padėkos už laisvę diena – įžanga į didžiuosius Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidus, kuriuos švęsime Šiluvoje rugsėjo 7–15 d.

Norintiems vykti iš Kauno su Jono Pauliaus II piligrimų centru registracija tel. 8 686 152 25 arba el. p. piligrimu.centras@gmail.com. Išvykstama 7.30 val. nuo Kauno kunigų seminarijos bažnyčios. Auka su pietumis 15 Eur.