ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2020 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis

Paskutinę metų dieną ir valandą kviečiame melstis už TAIKĄ pasaulyje su EUROPOS jaunimu

Paskutinę šių metų dieną ir valandą dėkojant Dievui už praėjusius metus Kauno arkivyskupija kviečia vienytis į maldą už taiką pasaulyje su jaunais žmonėmis, kurie Taizé bendruomenės pakviesti metų sandūroje dalyvauja nuotoliniame Europos jaunimo žiemos susitikime. Šiais metais daugeliui jaunuolių artimas Europos jaunimo susitikimas (jo tema „Viltis laiku ir nelaiku“) vyksta nuotoliniu būdu, dalyvauja jaunimas iš 25 šalių (plačiau programą žr. piligrimyste.lt ).

Gruodžio 31 d. 23 val. šv. Mišios Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje. Vadovauja Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis KĖVALAS. Karantino metu viešos pamaldos nevyksta. Tikintieji kviečiami dalyvauti per tiesiogines transliacijas arkivyskupijos YouTube kanalu bei DELFI.lt

Prieš šv. Mišias nuo 22.30 val. numatoma programa su Taizé giesmėmis ir jaunų žmonių liudijimais.

...

Jono Pauliaus II piligrimų centras dalijasi filmuku, kas jauniems žmonėms yra Taizé.