ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2020 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis

DĖMESIO! Programos vietos ir laiko pakeitimai! KAJC SPA – Sielovados pagalbininkų akademija jaunimo lyderiams ir katechetams
KUR: Šiluva

...

Rugsėjo 12-ąją, kai Šiluvoje švęsime Jaunimo ir bendruomenių dieną, Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras pristato naują iniciatyvą – SPA – Sielovados pagalbininkų akademiją siekiant stiprinti parapijoje tarnaujančių katechetų, jaunimo vadovų ir jaunimo lyderių kompetencijas bei skatinti parapijų tarpusavio bendradarbiavimą.

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, akademija padalinta į dvi dalis. Pirmoji dalis rugsėjo 12 d. vyks Šiluvoje (gyvas susitikimas), antroji dalis – rugsėjo 29 d. (nuotolinis susitikimas)

Išsamiau programą ir dalyvavimo sąlygas kviečiame žr. KAJC feisbuko paskyroje >>