ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2021 m. lapkričio 14 d., sekmadienis

Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną – malda už kūdikius ir šeimas Kaune (su transliacija)
KUR: Kaunas

Nuo 2009 metų minima Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena. Nuo 2013 metų ją mini daugelis pasaulio šalių, tarp jų ir Lietuva, kur taip pat aktuali per anksti gimusių naujagimių problema (Lietuvoje jų gimsta apie 6 proc.). 2012 m. Lietuvoje įsikūrė neišnešiotų naujagimių tėvų asociacija „Neišnešiotukas“, kuri telkia šių tėvų bendruomenę, tikslingai dirba tam, kad anksčiau laiko gimę kūdikiai ir jų šeimos jaustųsi psichologiškai tvirtesnės, pasiruošusios iššūkiams, įgalintos reikiamomis žiniomis, aprūpintos priemonėmis, mažinančiomis ligų bei mirčių tikimybę.

12 val. šv. Mišiose Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje (Aleksoto g. 3) bus meldžiamasi už neišnešiotų naujagimių susilaukusias, sunkiai sergančius naujagimius slaugančias ar naujagimius praradusias šeimas. Šv. Mišioms vadovauja kunigas Kęstutis Rugevičius.

13 val. Andriaus ir Gintaro Jakelių gitaros muzikos koncertas,

Vyks tiesioginė šv. Mišių ir koncerto transliacija arkivyskupijos bei DELFI kanalais