ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2022 m. gegužės 2 d., pirmadienis

Maldos už pašaukimus savaitė
KUR: Kaunas

...

Pradėdama gegužę, Bažnyčia meldžiasi už pašaukimus, juos liudija bei skatina atsiliepimo ir apsisprendimo drąsą. Gegužės 8-osios dienos sekmadienis – Pasaulinė maldos už pašaukimus diena, ypač už dvasinius pašaukimus – į kunigystę ir vienuolinį gyvenimą. Nuo gegužės 2-osios prieš šį sekmadienį visa savaitė skiriama maldai už pašaukimus.

Tai kartu ir apmąstymo, dalijimosi laikas apie kiekvieno pašaukimą, gimstantį Dievo sumanymu kiekvieno asmeniškai širdyje, brandinamą šeimų, kitų bendruomenių aplinkoje.

Gegužės 13-–15 d. savaitgalis Kauno kunigų seminarijoje norintiems susipažinti, pasikalbėti apie pašaukimą ir kunigystę. Plačiau >>

Kauno arkivyskupijos pašaukimų sielovados bendradarbiai bei savanoriai, Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras bei Kauno arkivyskupijos Šeimos centras kviečia į Pašaukimų savaitės „Esu pašauktas BŪTI“ susitikimus >>